crm program dla malej firmy

crm program dla malej firmy

Top 10 Zasady Etyki Biznesu Pozytywnej

Dziś rano, czytam o firmie za pomocą aukcji on-line, aby oszukać klientów. W ubiegłym tygodniu, że konsultacje w sprawie skargi etyki gdzie trener biznesu zdradził tajemnicy klienta. I niedawno lekarz został skazany za insider trading na podstawie informacji uzyskanych od pacjenta, złamania obu etyki biznesu i jej etyki zawodowej.http://sportstacja.pl/judo

Etyka biznesu jest kluczem do Nasze flagi na zamówienie można dostać w różnorodnych wymiarach zysków. Jeśli klienci i klienci ci nie ufam, a twoja etyki biznesu, nie będą robić interesy z tobą. Chcesz kupić od firmy, że nie ufasz? Oczywiście nie!

Etyka biznesu stały się tematem gorącej przycisk. Są to często konflikty etyczne między zarabiać i robić to, co jest słuszne. Nie może być dylematy o tym, co jest najlepsze dla swojego pracodawcy, co jest najlepsze dla własnej kariery, a co jest najlepsze dla klienta. Etyka biznesu jest o negocjowanie tych pól górniczych. Oto moje Top 10 Zasady Etyki Biznesu Pozytywne:

crm program dla malej firmy

1. Etyka biznesu są zbudowane na Etyki osobowych. Nie ma prawdziwego podziału między tym, co jest dobre w biznesie, i gra fair, mówić prawdę i być etycznym w życiu osobistym.

2. Etyka w biznesie opiera się na uczciwości. Miałby dis-zainteresowany obserwator zgadzają się, że obie strony są traktowane sprawiedliwie? Czy obie strony negocjowanie w dobrej wierze? Czy każda transakcja odbędzie się na „równych szans”? Jeśli tak, to podstawowe zasady etyki są spełnione.

3. Etyka w biznesie wymaga Integrity. Integralność odnosi się do całego-ności, wiarygodności i spójności. Etyczne firmy traktować ludzi z szacunkiem, uczciwości i rzetelności. Oni kopię zapasową swoich obietnic, a oni zachować swoje zobowiązania.

4. Etyka w biznesie wymaga mówienia prawdy. Czasy, kiedy firma może sprzedać wadliwy produkt i chowają się za „kupujący się strzeże” obrona dawno już minęły.
Artykuł dzięki:

Author: crm-online.com.pl

Share This Post On