program ksiegowy crm

Sprawdź swój stragan ekscytujące. Kiedy jesteś 1 z 1000 firmy wystawiać na targach, istnieje duża konkurencja się wyróżniać. Minąłem kilka stoisk, że zatrudnił artystę karykatury, wyświetlane filmy pokazywane na 483 HD TV i były rozdaje samochody. Choć większość małych firm nie mają pieniędzy, aby pozwolić te rodzaj promocji, istnieją sposoby, aby wyróżniać. Psychologowie odkryli 75% Amerykanów nauczyć poprzez stymulację wizualną. Za pomocą rekwizytów i próbek związanych z Twoimi produktami, które kierują przechodnia do swojej kabiny. Samodzielne banery mogą być dość tani i kiedy wykonane poprawnie, wydają się być bardziej widoczne niż banery, które po prostu wiszą wzdłuż tylnej ściany. Żywność, ludzie uwielbiają jedzenie. Nawet mając mały słoik cukierków przyniesie nabywcy do swojej kabiny, gdzie możesz zapytać o ich wiedzy o produktach firmy.

Nie wystarczy zatrzymać się w swojej kabinie, mieszają. Do ostatniego dnia, byłem tak zmęczony zaszył się w moim małym kącie, że zdecydowaliśmy się na spacer wokół i spróbować poznać innych wystawców. W procesie, poznałem dwóch różnych sprzedawców, którzy dali mi przykładowe produkty i wizytówkę, aby otrzymać zniżkę później (to z pewnością pomoże co ze świętami Bożego Narodzenia tuż za rogiem). Postanowiłem też wziąć dłuższy obiad i usiadł przy stole z czterech różnych odbiorców. Podczas dokonywania small talk, skończyło się opowiadać im o mojej firmie i produktów, które sprzedawane. I chyba tylko wymienić nasze produkty na około 5 minut, zanim zaangażował się bezpośrednio w rozmowie o swoich sklepach, rodzin i innych przygodach. Nie dwie godziny później, te cztery kupujący przyszedł naszym stoisku, a skończyło się na zakup ogromnych ilości produktów. Byłem pod wrażeniem.

Jeśli mam jednak jedną radę dla dokonywania sprzedaży na targach, nie zmuszać kupujących.Niech przyjdzie do was. Pomaga również mówić o nich więcej niż ty sam. No i nie zapominaj o uśmiechu, jeden z najmniejszych i najbardziej oryginalnych gestów, które mogą przyciągnąć każdego klienta z firmą.

Artykuł dzięki:

Author: crm-online.com.pl

Share This Post On