relacje z klientami banku

relacje z klientami banku

Turning Into Opportunity przeciwności

Czy zauważyliście, jak obecna sytuacja gospodarcza stworzyła swój własny pęd strachu? Wysiłki stymulacyjne (od jednostek, społeczności i narodów) wydaje się praktycznie nieskuteczna w tym morzu stałe, negatywne kanałów informacyjnych. W rezultacie, wątpliwości i lęki osób może być już rozrywkowych mają tendencję do wzmocnienia.

Tak, to jest nieszczęście dla przedsiębiorcy? Kiedy zrozumiał, może być używany do informowania nasze cele i wizje. Źle, będzie karmić nasze wymówki i pozostałe wątpliwości o tym, co chcemy dla naszej działalności i nasz life.We może wybrać, aby zobaczyć przeciwności jako wyzwanie dla koncentrując się na nowo i uczenie się od naszych trudności. W przeciwnym razie znajdziemy się zwiotczenie z nieustępliwych negatywnych raportów na temat gospodarek światowych, a nawet wyboczenia pod ciężarem niepowodzeń blisko domu.

Serce Przedsiębiorca

Czy widzisz wyzwanie czy przeciwności tylko w tych sytuacjach? Czwarta przedsięwzięcia serca i jest odważny. Środki umysł i analiz. Przedsiębiorcy wiedzą, że mogą nie stworzyć poprzez zwykłą analizę, choć pomiar jest niezbędnym narzędziem wsparcia i sprzężenia zwrotnego. Niektórzy z was mogą pamiętać, kapitana Kirka z serialu Star Trek. To Serce Enterprise i Mr. Spock jest jego prawą ręką porucznika. Kirk określa wizję i prowadzi swój zespół do „Śmiało Idź gdzie nikt nie doszedł”. Spock pilnuje systemów, procesów i odpowiedzialność są na swoim miejscu i funkcjonalne więc Przedsiębiorstwo może wykonać swoją misję. Tylko sercem można ustawić rzeczywiste cele i wizje potrzebnych do prowadzenia udanej misji.

opanowanie Zmień

Poprzez przejęcie ich marzeń i obejmując wyzwaniom serca, przedsiębiorcy wzywają swego wiernego kibica, umysłu, robić swoje rozkazy. W ten sposób odżywiają się ich wytrzymałość zmniejszając jednocześnie ich obawy.
Artykuł dzięki:

Author: crm-online.com.pl

Share This Post On