relacje z klientami zrodlo wartosci firmy

relacje z klientami zrodlo wartosci firmy

Ta karta pomoże. Wielki czas. Jest to istotny element Sharpe AutoCards, niestandardowym marką prezent programu lojalnościowego i karty, która generuje przychody dla Twojego salonu. Ale po pierwsze, jak to działa.

Spójrz na przedniej stronie karty. Jak widać, można dostosować pasujące do wizerunku dealera i identyfikacji wizualnej. Teraz odwróć go. Zobacz ten pasek magnetyczny na plecach? Przechowuje informacje o wartości dolara karty i każdej transakcji.

Wy karty rękę jak to wszystkim, których działalność chcesz przyciągnąć i którego lojalność trzeba zachować. ins chodzić. Bądź plecami. Looky-Lous. Obecni klienci. Nawet dawni klienci. Wszyscy oni korzystać z karty do zakupu produktów i usług do Państwa tylko auto dealerskiej.

Do zarządzania programem za pomocą prostego czytnika kart podpięty do komputera osobistego w swoim salonie działa nasze oprogramowanie. Dla przeciętnego auto dealerskiej, koszt rozruchu zakupu systemu i działa to na okres jednego roku wynosi mniej niż 2 $ za samochód sprzedawany w tym roku.

To, co robi karta. Oto, co robi dla Ciebie.

Proszę przeczytać broszurę mam zamkniętą dla istotnych szczegółach. Za pomocą kart Sharpe AutoCards do:

1. Zamknąć więcej sprzedaży pokonując konkurentów rabaty

2. Zwiększyć przychody działu usług i powtórzyć biznes

relacje z klientami zrodlo wartosci firmy

3. Pomnóż swoje przychody działu akcesoria

4. Zachowaj klientów przez wiele lat po sprzedaży

5. przyciągnąć potencjalnych klientów i zwiększyć ruch w swoim salonie

6. Zwiększenie skierowanie biznesu

7. Zwiększenie przychodów na tylnym końcu

8. Promowanie świadomości marki dealera

System Sharpe AutoCards jest do pięciu razy mniej kosztowne niż konkurencyjne oferty. Plus, płacisz żadnych opłat transakcyjnych i nie trzeba kupować żadnych rocznych umów serwisowych. Ja nazywam to win-win-lose propozycja dla Ciebie, Twoich klientów i konkurentów.

Artykuł dzięki:

Author: crm-online.com.pl

Share This Post On