dla kogo crm

dla kogo crm

Hosting Konkursy

Te rodzaje działalności generują sporo ruchu, ponieważ są ekscytujące – nawet dla widza. Ludzie są wystawione na konkursy, bo są fajne. To jest powód, pokazy gry są nadal popularne w telewizji. Wybierz jedną z poniższych typów gier lub wymyślić własne.

• The Spinning Wheel -To gra jest z pewnością spektakl, nawet wtedy, gdy gościł na mniejsze wyświetlacze pop-up, ponieważ jest duże i interaktywne.tkaninydarpol.pl Można wysłać bilety podczas pre-show, które dają promocji swoich klientów możliwość zakręcić kołem. Możesz mieć jeden droższych nagrodę w otoczeniu wielu mniejszych elementów jakości na kole. Upewnić się, że koło jest urządzony w temacie firmowej z obrazami jakości i sloganów.

• Zdrapki – Jako alternatywę bardziej ekscytujące niż tradycyjne bilety, wiele firm decydują się wysłać zdrapki gry jako część ich pre-show reklamówkach. Karty te są wykonane na zamówienie dla Ciebie i zaprojektowane z obrazami Twojej firmy i haseł. Stojąc na swoich występów wyświetlaczy handlowych, twój ołów drapie się pola na karcie, aby odsłonić nagrody. Dobrze jest mieć kodu zamiast nazwy nagrody. Pozwoli to budować przewidywania, a nawet dostać zwycięzców mniejszych nagród obijać swoim stoisku zobaczyć jakie nagrody wygrali.

Podawanie dużych przedmiotów biletów na pop-up wyświetlaczy i ekranów przenośnych Jest to świetny sposób , aby utworzyć emocje i Garner prowadzi na swojej wystawie. Wybierz metodę, która najlepiej pasuje do Twojej firmy.

Chris Harmen jest pisarzem dla Tradetec Skyline, wiodącego dostawcy wyświetlaczy targów w Chicago. Jako znany projektant przenośnych wyświetlaczy w Chicago, Tradetec Skyline stale wprowadza innowacje i tworzenie nowych koncepcji.

Artykuł dzięki:

Author: crm-online.com.pl

Share This Post On