jak zaczac uzywac crm

Wskazówki dotyczące Surviving Trade Show

Moja firma uczestniczy prawdziwej wartości Spadek Trade Show w najbliższy weekend, ostatnie targi dla nas w tym roku. Mając tylko były częścią tej firmie przez kilka miesięcy, to będzie mój drugi doświadczenia targi. Pierwszy pokaz Chodziłam było kilka tygodni temu. W tym czasie nie miałem pojęcia, czego się spodziewać.

Z jednej strony, dni są nieznośnie długo. Obudziłem się o 7 rano i miał stanąć w 10 x 10 miejsca przez 8 godzin w czasie 3 dni z rzędu, konsekwentnie portretowania poczucie pewność siebie i uroku. Nie jest to najbardziej idealny sposób na spędzenie weekendu, ale mimo edukacyjnych. Oto kilka wskazówek, jak przetrwać w targach.

Zaprzyjaźnij się ze swoimi sąsiadami. Właściciele firm otaczające swoje stoiska będą twoi najbliżsi przyjaciele dla tych 3 dni. Będziesz wokół nich stale. Udało mi się porozmawiać z nimi na temat ich produktów, firm, ich rodzin, upodobania, i wiele więcej. Gdy wszyscy się komfortowo wokół siebie, rozpocznie się gra. Kiedy show stał się „martwy”, wszyscy zaczęli dokuczać sobie nawzajem, dzieląc się zabawne anegdoty, praca na krzyżówki, a zamiana przykładowych produktów. Nigdy nie lekceważ efekt słuchania i pokazuje prawdziwe zainteresowanie tym, co robią. Możesz potrzebować pomocy swoich nowych „przyjaciół” w przyszłości.

Wykorzystaj swoje wolne wieczory. Mimo, że był wyczerpany po moim pierwszym dniu na wystawie, miałem zdarzenie obiad z kilkoma kupujących i powtórzeń. Prawdopodobnie jeden z najbardziej szalonych nocy, jaką kiedykolwiek doświadczyłem ze specjalistami firmy. W świecie wielkiego biznesu, większość ogromne oferty są wycieczki nad obiadem, a nie w biurze. Zrobiłem kilka wielkich sieci z wpływowymi ludźmi, któ mojaportugalia.comry by się nie stało, gdybym zdecydował się pozostać w tej nocy i idź do łóżka wcześnie.

Artykuł dzięki:

Author: crm-online.com.pl

Share This Post On