relacje z klientami na rynku lokalnym

relacje z klientami na rynku lokalnym Dlatego franczyzodawcy ma żywotny interes w poziomie sukcesu swoich franczyzobiorców.

Ponadto, ogólna reputacja franczyzodawcy jest zagrożona. Jeśli klient jednego z jej franczyzobiorców ma złe doświadczenia, to odbija się na całej korporacji, w tym wszystkich franczyzobiorców. Word of mouth rozkłada nieprzyjemne wieści z prędkością warp, a ludzie będą zakładać, że cała franczyzy jest źle, jeśli negatywne doświadczenie mieliśmy w jednym urządzeniu.chirurgia szczękowa gdańsk

Pozycja 20 z UFOC wymaga korporację notować wszelkie przywileje, które zostały zamknięte (nie powiodło się). W związku z tym, firma z jakąkolwiek historią nieudanych franczyzowych z pewnością będzie atrakcyjne dla potencjalnego nowego franczyzobiorcy.

Discovery Day ma kilka korzyści dla potencjalnego franczyzobiorcy, jak również. Discovery Day to doskonała okazja do spotkania członków personelu zespołu franczyzowej korporacyjnego oraz, w niektórych przypadkach, istniejące franczyzobiorców w sieci. Będziesz miał szansę zadać wszelkie pozostałe pytania nadal mogą mieć w swobodnej atmosferze. Należy pamiętać, że użytkownik chce sprzedać siebie, a pierwsze wrażenie jest ważne, więc przedstawić siebie jako kogoś, kto będzie silnym atutem serii. Dress profesjonalnie, być pewni, społeczne, szczęśliwy – podekscytowany szansy!

relacje z klientami na rynku lokalnym

Zademonstrować swoją wiedzę o branży i na franchise.By teraz masz zrobić badania na znaczne możliwości, więc powinien czuć się komfortowo angażowania się w rozmowy w stosunku do serii. Franczyzodawcy uszanuje jak wykształcone jesteś o swojej działalności.

Warto również, aby przekonać ich, że można śledzić ich system. Nie szukasz kogoś, kto jest przedsiębiorczy i bardzo twórczy. Jeśli ktoś, kto jest stale wymyślanie co myślisz są twórcze, genialne pomysły, nie jesteś chyba właśnie dla franchisingu. Konieczne jest, że można śledzić sprawdzony system.

Wreszcie, jeśli franczyzodawcy nie już wiem, trzeba pokazać, że są przygotowani finansowo. Powinieneś już wiedzieć, przed Discovery Day, jak masz zamiar finansować franczyzy i być w stanie wykazać, że do franczyzodawcy. On musi wiedzieć, że są więcej niż zdolne do obsługi inwestycji, a także mają wystarczające koszty utrzymania, jak rozpocząć rozwoju firmy.

Pamiętaj, że musisz być odpowiednio przygotowane dla Discovery projektowanie wyposażenia sklepowego day.This oznacza nie tylko finansowo, ale społecznie, a także bardzo dużą wiedzę z firm, produktów i / lub service.Finally sprawiają, że to zabawa experience.With odpowiedniego przygotowania, można bardzo dobrze zakończyć Discovery Day jako nowy franczyzobiorca!

Uzyskaj yourFree Franchise konsultacji. Urząd Franchising pomoże Ci znaleźć idealny franczyzy.

Artykuł dzięki:

Author: crm-online.com.pl

Share This Post On